Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
Auguste De Wever
Period: 1836 - 1910

“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

”Mephisto”. Une statue en bronze venant de l’histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2901190121.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #780
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.

    Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #575

    “Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.

    ”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    “Jongen met draak”. Een groep van gesculpteerd jade. In originele doos. Zonder sokkel.

    ”Garçon et dragon”. Un groupe en jade sculpté. Dans sa boîte d’origine. Sans socle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    “Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.

    ”Deux boucs et une chèvre”. Un groupe en jade sculptée. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 10 + 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Drie oude Chinese wijzen van gesculpteerd witte jade. Met houten voetstukjes.

    Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #645

    Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.

    Un Hotaï en quartz taillé rose. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 10 + 3 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #862

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #821

    “Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.

    ”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #604

    Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.

    Un grand Guanyin en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #799

    “Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.

    ”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #446

    Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.

    Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 8 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #846

    Salongarnituur in Lodewijk XV-stijl.

    Une garniture de salon style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #535

    Een Guanyin van gesculpteerd roze kwarts. Met houten voetstuk en in originele doos. Chinees werk.

    Une Guanyin en quartz rose sculpté. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 + 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589
    Monogrammist O.S.

    “”de Lach”. Houtconstructie. Draagt monogram en nummer 2947.

    ”Le Rire”. Une construction en bois. Porte un monogramme et numérotée 2947.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #458

    Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.

    Une statue en bois africaine, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.

    Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #628

    Een paar plaquettes van bruingepatineerd terracotta met reliëfdecors van jonge vrouwen in art nouveaustijl naar voorbeeld van Alfons Mucha.

    Une paire de plaquettes en terre cuite brune, décor en relief de jeunes femmes style Art Nouveau d’après Alfons Mucha.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #810

    Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet en bois à patine blanche, détails dorées et polychromes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #674
    Henri Cassiers

    “Schets met Hollandse vrouwen”. Houtskool. Gemonogrammeerd.

    ”Croquis , femmes hollandaises”. Fusain. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 17,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636
    Luribaft

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 166 x 124 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #370

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #631

    Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.

    Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #307
    Lladro

    Een polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.

    Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More