Similar lots by type
-
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#555“Twee bokken en een geitje”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel en in originele doos.
”Deux boucs et une chèvre”. Un groupe en jade sculptée. Sur socle en bois et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10 + 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#436Drie oude Chinese wijzen van gesculpteerd witte jade. Met houten voetstukjes.
Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#575“Twee meisje aan een portiek met bloeiende pioenen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten sokkel. In originele doos.
”Deux jeunes filles près d’un portillon et de pivoines”. Un groupe en jade sculptée sur socle en bois. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#830Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240 -
#183Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 460 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
Un Hotaï en quartz taillé rose. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 10 + 3 cmEstimate: € 40 / 50 -
#127Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 150 -
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#446Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40 / 45 -
#780Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.No longer availableDim. h: 9 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#203Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600 / 11800 -
#790Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 150 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#565“Jongen met draak”. Een groep van gesculpteerd jade. In originele doos. Zonder sokkel.
”Garçon et dragon”. Un groupe en jade sculpté. Dans sa boîte d’origine. Sans socle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#412Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#413Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.
Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134“Kolonisten”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Les colons”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 150 / 200 -
#587“Licht-erotisch tafereel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Scène légèrement érotique”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Boch KeramisEen vaas van aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van dieren. Onderaan gemerkt. Decor ‘La Maîtrise’ D806.
Un vase en faïence , décor en relief d’animaux polychrome. marque sous la base. Décor ‘La Maîtrise’. D806.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#614Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.
Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#767Val St. LambertEen art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Een antiek kadertje van gefineerd hout, versierd met marqueterie van diverse houtsoorten. XVIIIe eeuw.
Un petit cadre antique en bois de placage, décoration de marqueterie en bois divers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,92 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,92 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#641Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#37Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#819Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100

