Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Mer miroitante à Biarnitz.” Olieverf op doek. Vlaamse school. Gesigneerd.
Victor Hulot

“Mer miroitante à Biaritz.” Olieverf op doek. Vlaamse school. Gesigneerd.

“Mer miroitante à Biaritz”. Huile sur toile. Ecole flamande. Signée.
Dim. 38 x 55 cm
SKU: 2808180299.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 300 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    G. Vander Cammen

    “Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 110 x 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #144
    Adrianus Cornelis Van Noort
    Period: 1914 - 2003

    “Heemstede Ringvaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Canal circulaire de Heemstede”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #206

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #479

    Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.

    Suite de quatre miniatures indiennes en ivoire.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #520

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #750

    Een Chinese houten kist, versierd met gebeeldhouwde scènes van ruiters in de panelen.

    Un coffre en bois de Chine, décorée de cavaliers sculptés dans les panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #409

    Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.

    Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #230

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 6 ct. (tussenstuk geen goud).

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 7,02 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #746

    Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.

    Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #380

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 3 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #738

    Een gietijzeren olieketeltje.

    Un petit réservoir à huile en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #552
    George Gregory
    Period: 1849 - 1938

    ‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900

    “Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More