#144Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003“Heemstede Ringvaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Canal circulaire de Heemstede”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#206Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#479Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.
#520Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
#750Een Chinese houten kist, versierd met gebeeldhouwde scènes van ruiters in de panelen.
#230Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 6 ct. (tussenstuk geen goud).
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 6 ct.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 120 / 180 -
#746Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
#380Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 3 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#738Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120