Similar lots by type
-
#248“Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.
“Amor Nu”. Bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#253“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#736Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.
Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 140 / 200 -
#608Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247“Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.
“Archer Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre d’Anna Carrier.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180 / 240 -
#809Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#679“Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 140 / 200 -
#251“Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.
“Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#233“Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564“Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.
“Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 400 / 600 -
#217Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600 / 2800 -
#808Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 260 / 300 -
#265Olivier Strelli en Naomi CampbellTwee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#155Valentino en Arpège“Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.
“Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#575Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#578Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Chanel No 5 en No 19.Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.
Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#258“Apollo”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van G. Nisini.
“Apollon”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de G. Nisini.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#684“Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.
“Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200 / 300 -
#234Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#577Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#552“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“L’aviation”. Une statue en bronze patinée.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#689“Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.
“Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100 / 140 -
#699“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
“La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#482Een poederdoosje van filigraanwerk in vermeil met geëmailleerd wapenschild met hertogskroon. Aan achterzijde ‘Modelo registrado N2182”.
Boîte à poudre en filigrane de vermeil et ornée d’un blason émaillé à la couronne de duc. Au verso: “Modelo rgistrado N2182”No longer availableDim. 38, 92 gEstimate: € 30 / 50 -
#395Twee oude instrumentenkoffers.
Deux anciens coffres à instruments.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281Een kleine amfoor. Bodemvondst uit de baai van Napels.
Petite amphore. Pièce de fouille de la baie de Naples.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#637Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#607Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40 / 80 -
#645Een achtkantige schaal van rood en zwart geglazuurd Belgisch aardewerk.
Plat octogonal en faïence belge à glaçure rouge et noir.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een lot van drie poederdoosjes, waarvan twee koperen met beschilderde dekseltjes en één van cloisonné.
Lot de trois boîtes à poudre dont deux en cuivre aux couvercles peints et un en cloisonné.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#777Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#412“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Gauthier’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature “Gauthier”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 250 -
#66Een bijzetmeubeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een lade boven twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l'oeil.
Petit meuble en bois plaqué style Louis XV avec tiroir et deux portes en trompe oeil.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144“Waterdraagster aan een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porteuse d’eau devant une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 60

