Other lots in this auction
-
#211Een driedelig art deco schouwstel van natuursteen en marmer met vogeltjes in zamak. Loopwerk vervangen door een mechanisme op batterij.
Une cheminée Art Déco en trois parties en pierre naturelle et marbre avec des oiseaux en régule. Mouvement remplacé par un mécanisme à piles.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#396Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#308Drie factices van Chanel, waarbij één No.5 en een grote en een kleine No.19.
Trois factices de Chanel, un n°5 et un grand et un petit n°19.No longer availableDim. H: 15-17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#179Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Gotisch albasten hoogreliëf met voorstelling van de aanbidding van de wijzen.
Haut-relief gothique en albâtre représentant l'Adoration des Mages.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 400 / 600 -
#601Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#264Pierre Dyckmans“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#70Een 18 K roze gouden ketting met 18 K wit en roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900 / 1000 -
#216Een zeldzame, elegante gatelegtafel, poten met vernauwingen, bovenaan eindigend in gebeeldhouwde kelkmotiefjes. Wortelhouten blad.
Une rare et élégante petite table gateleg, pieds avec étranglements, se terminant au sommet par des motifs de calice sculptés. Tablette en ronce.No longer availableDim. 62 x 74 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#260Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants blancs et noirs d'un poids combiné d'environ 1,40 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#392“Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.
"Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 180 / 220

