#148Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.
Une horloge à colonnes du XIXe siècle en marbre et albâtre. Avec balancier et clé. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
#90Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
#301Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
#453Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#408Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Une cruche en terre cuite émaillée grise.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
#223“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200