Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Metalen groepje naar August Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Groupe en métal d'après Auguste Moreau avec trois lampes à rosaces en verre.
Dim. H. 78 cm
SKU: 2809210093.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #319
    Raymond Charles Dierickx
    Period: 1904 - 1981

    “Kerkzicht” & “Processie”. Twee olieverfschilderijtjes, resp. op board en op paneel. Het eerste gesigneerd.

    Vue de l'église & Procession. Deux peintures à l'huile, respectivement sur panneau et sur panneau. La première signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 & 24 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #477

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van zotjes op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine de Chine à décor de fous multicolores sur fond bleu clair. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.

    Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en acajou sur pied rabattable.
    No longer available
    Dim. 76 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.

    Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 70 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #194
    Jos Schippers
    Period: 1868-1950

    “Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.

    Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #35

    Een paar 18 K geelgouden trouwring.

    Une paire d'alliances en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 4,37 g
    Estimate: € 130 / 150
  • #424
    Nadine Lundahl
    Period: °1958

    “Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #289

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    Présentation de la Sainte Vierge avec Jésus. Huile sur panneau. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 24,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #517

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #406

    Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.

    Une chaise à oreillers de style régence, recouverte de travaux d'aiguille.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.

    Un cheval en faïence émaillée multicolore. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More