Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Metalen groepje naar August Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Groupe en métal d'après Auguste Moreau avec trois lampes à rosaces en verre.
Dim. H. 78 cm
SKU: 2809210093.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #692
    P. Everaert à Rhode

    Een stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.

    Une horloge de chaise. Avec pendule et poids. Marqué.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514

    Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.

    Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. 135 x 150 cm
    Estimate: € 5500 / 6000
  • #27

    Een dekselpotje van creamware met een meerkleurig decor van een scène met Christus en binnenin een bijbelvers in het Nederlands, gedateerd 1805. Staffordshire, begin XIXe eeuw.

    Un pot à couvercle en crème avec un décor multicolore d'une scène avec le Christ et à l'intérieur d'un verset de la Bible en néerlandais, daté de 1805. Staffordshire, début du 19e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.

    Un carreau de porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #139

    “Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.

    Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 89 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #161
    Loys Potet

    “Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #668

    Een dekselvaas en een gemberpotje van meerkleurig Japans aardewerk en porselein.; Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle et un pot à gingembre en faïence et porcelaine japonaises multicolores. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. 12 - 36 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #491

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #448

    Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.

    Une statue en bronze moderne. Travail italien. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #286

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise, tapissés de velours rose.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.

    Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.

    Un vase en cristal taillé et doublé vert. Marqué en bas et avec étiquette. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More