Other lots in this auction
-
#391Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de papillons. Avec tasse et dans un panier.No longer availableDim. h: 14 cm (theepot)Estimate: € 65 / 75 -
#126Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
Un cabinet breton en deux parties, richement décoré de décors sculptés et de barres torsadées. Les deux portes à panneaux avec scènes paysannes et artisanales.No longer availableDim. 195 x 85 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Een klein eikenhouten bureau in Régence inspiratie met vijf laden.
Un petit bureau en chêne d'inspiration Régence à cinq tiroirs.No longer availableDim. 120 x 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
Mère de Dieu de Tikhvine. Une petite icône avec riza en argent. 925/1000.No longer availableDim. 15 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#626Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359“Luchtgevechten uit WO1 & WO2” Een reeks van zeven decoratieve prenten naar werken van Deneen.
Batailles aériennes de WW1 & WW2 Une série de sept estampes décoratives d'après des œuvres de Deneen.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een halssnoer met kleine parels te herstellen en met een zilveren slotje bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Un collier de petites perles à restaurer et avec un fermoir en argent serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#284Van Bavels (?)“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#695Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Un tapis en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
“Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.No longer availableDim. 49,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240

