Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Metalen groepje naar August Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Groupe en métal d'après Auguste Moreau avec trois lampes à rosaces en verre.
Dim. H. 78 cm
SKU: 2809210093.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #526

    Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.

    Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.
    No longer available
    Dim. 205 x 105 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #696

    Een vaas en een coupe van blauw kristal. de eerste gemerkt van Lux Glass, Austria.

    Un vase et une coupe en cristal bleu. le premier marqué par Lux Glass, Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm; l: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553
    Monique Muylaert

    Een modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.

    Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #343

    Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.

    Un nécessaire de toilette quatre pièces en cristal bleu taillé et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 3 - 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #691
    Siera, Belgium

    Een oude radio in bakelieten kast. Model SA 1009U. 1956.

    Une vieille radio dans un étui en bakélite. Modèle SA 1009U. 1956.
    No longer available
    Dim. 20 x “2 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #364
    Baccarat

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472

    “Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.

    Composition. Une œuvre texturée sur panneau.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #271
    Gomez

    “Vrouwentorso” & “zwangerschap”. Twee kunstwerkjes van kunststof. Achteraan met stempel.

    Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    “Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    Garçon assis. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm (32 cm op tafel)
    Estimate: € 180 / 240
  • #195

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #99
    Hendrik Vader

    “Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #234
    Emile Wilkin
    Period: 1905 - 1993

    “Schepen in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Navires au port. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More