Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Metalen groepje naar August Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.

Groupe en métal d'après Auguste Moreau avec trois lampes à rosaces en verre.
Dim. H. 78 cm
SKU: 2809210093.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #105

    Een 18 K geelgouden ring bezet een camee.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée.
    No longer available
    Dim. 5,80 g
    Estimate: € 500 / 550
  • #683
    Ernst Heubach

    Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.

    Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #688
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Epoque Art Déco. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482
    Charles Jacobs

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #695

    Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.

    Un tapis en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 296 x 151 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529
    Toshimoto Suzuki
    Period: act. 1870’s - 1900’s

    “Scène uit de Satsumaopstand”. Een triptiek. Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    Scène de la rébellion de Satsuma. Un triptyque. Gravure sur bois japonaise. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46

    Een kleine eikenhouten koffer.

    Un petit coffre en chêne.
    No longer available
    Dim. 43 x 94 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #432

    “A Hossegor (Landes)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht op de verso.

    A Hossegor (Landes). Huile sur toile. Signée et dédicacée au dos.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #619

    Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.

    Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Twee verstelbare armstoelen met gecapitonneerd groen fluwelen bekleding. Met voetbankje.

    Deux fauteuils réglables avec revêtement en velours vert capitonné. Avec repose-pieds.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #578

    Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.

    Un lot de neuf livres, édité par le Mercatorfonds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    “Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.

    Garçon assis. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm (32 cm op tafel)
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More