Similar lots by type
-
#486Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
A wooden secretaire with a white stained look. 2 drawers with 6 drawers inside.No longer availableDim. 100 x 89 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181Een eikenhouten tweedeurs wandkast met 2 laden binnenin.
An oak two-door wall cabinet with 2 drawers inside.No longer availableDim. 215 x 140 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70 / 100 -
#680Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
A copper lamp with shade. On three legs.No longer availableDim. 160 cmEstimate: € 40 / 50 -
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#676Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.No longer availableDim. 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
A mahogany table with contoured top.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80 / 120 -
#349Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#511Luisa BattagliaEen design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...No longer availableDim. 73 x 135 x 135 cmEstimate: € 750 / 1250 -
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Two different armchairs in Régence style.No longer availableDim. H: 93-95 cmEstimate: € 50 / 75 -
#497DoriaEen vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
Four garden vases of sculpted stone. Thirties.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#692Val Saint LambertEen kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.No longer availableDim. 74 cmEstimate: € 25 / 35 -
#6972 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
An African wood sculpted mask/figurine.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40 / 50 -
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#570Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#188Een paar Napoleon III sokkels in Boulle marquetterie gemonteerd op houten plank.
A pair of Napoleon III pedestals in Boulle marquetry mounted on a wooden plaque.No longer availableDim. 72x28x22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#414“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117Een bronzen olielamp op arduinen voet met bacchantische voorstellingen. Met satijnglazen kap. Met lamp gemonteerd.
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#171“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9Een houten stoel met gestoffeerde zitting. XIXde eeuw.
A wooden chair with an upholstered seat. XIXth century.No longer availableDim. 110 x 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#218“De natuur opent zich voor de wetenschap”. Een brons gesculpteerd beeldje van gesluierde dame met ontblote borst Naar Barrias. Op marmeren voet, niet gesigneerd.
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225

