Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.
#152Hans von BartelsPeriod: 1856-1913
"Jeune paysanne". Huile sur carton. Signé et "Munich.No longer availableDim. 47x67 cmEstimate: € 800/1200 -
#432
Japanse houtdruk met geisha.
#297
Twee verschillende gietijzeren tuinvaasjes.
#105
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 850/950 -
#355
Een stoel met groene bekleding. Mahoniehout, Victoriaanse stijl.
#660
#667Hector St-Sauveur
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#62L. Ellerman
“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
#144Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#252Lea Van der Straeten
“Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200