Other lots in this auction
-
#383
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.
Une tasse et une soucoupe en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.No longer availableDim. Ø: 7 & 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#235Boch
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.
Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 30, 43 & 57 cmEstimate: € 70 / 100 -
#72
“Stadszicht met begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de ville avec béguinage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 220 -
#7
Een meerkleurig aardewerken schenkkan.
Une cruche en terre cuite multicolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#99Salvador Dali
“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
Carpette Kazak en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 147 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
Twee bloemenstillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes florales, huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 34x30 cm34x30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#541
Een grote zittende Boeddha van verguld hout.
Un grand bouddha assis en bois doré.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 400 / 500 -
#58
Een paar vazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, décorés de motifs floraux peints à la main.No longer availableDim. h: 33,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#260
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants blancs et noirs d'un poids combiné d'environ 1,40 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#46
Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340