#108Auguste Moreau“Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.
“Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#128A Moreau“L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.
"L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 250 / 350 -
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#88Dominique Alonzo“Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.
"Japanese". A table lamp made of zamak and plastic on a marble base. Depicted a Japanese Geisha with lantern. Signed on the bottom "Alonzo".No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 300 -
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#113Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.No longer availableDim. 52 x 82cmEstimate: € 75 / 125 -
An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.No longer availableDim. 46 x 45 cmEstimate: € 50 / 75
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#388Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.
A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#448Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#638Hergé“On a marché sur la lune”. Een strip van Kuifje, Les aventures de Tintin, hardcover.
"On a marché sur la lune". A comic strip of TinTin, Les aventures de Tintin, hardcover.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#337Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Still life with duck.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 76 x 85 cmEstimate: € 200 / 300