#531
“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
#539
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#576
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#430
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
#221Hermés
Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160 / 200 -
#325Roskoph
Een zakhorloges met zilveren kast 800‰ en horlogeketting met hanger.
#135
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 0,53 ct. FVVS1 et de brillants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#203
Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#34
“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
“Cheval”. Crayon et aquarelle sur papier. Porte une signature 'E. Verboeckhoven'.No longer availableDim. 24,5 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#463
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#609De Wit
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200