#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
#541Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.
Une table basse rectangulaire en granit noir. Epoque 2000.No longer availableDim. 27 x 160 x 80 cmEstimate: € 400 / 500 -
#515Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25 / 35 -
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#688Val St. LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Epoque Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Een barometer.
Un baromètre.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 50 -
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#95Drie ringen van 18 K wit, geel en roze geweven goud.
Trois bagues en or tressé blanc, jaune et rose 18 carats.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 160 / 200