#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#512Joan Miro“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#260Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 60 / 70