Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.

Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.

Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.
Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilver
SKU: 1804230197.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #197
Estimate: € 1000 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #515

    Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.

    A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #499
    Pierre Alechinsky
    Period: °1927

    “Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30

    Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30
    No longer available
    Dim. 28 x 20,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #484

    “Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.

    “Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.
    No longer available
    Dim. 90 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #93

    Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...

    A 19th century bound collection of engravings, articles etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #175
    Mia Moreaux
    Period: °1950

    “Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.

    “Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.
    No longer available
    Dim. 134 x 73 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #240

    Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,07 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #136

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl. (AID1476).

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style. (AID1476).
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #334

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #90
    Sandoz

    Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.

    An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.
    No longer available
    Dim. 18 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #560

    Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.

    Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #41

    Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

    A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More