#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#587Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.
#659Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75 / 150 -
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#43Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.
A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#364Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#427Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100