#323Een lot van 14 boeken met betrekking tot kunst(enaars), antiek en historische locaties.
A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#61Een zilveren kelkvaasje met glazen binnenvaas en gedreven zilveren pillendoosje met plantendecor.
A silver chalice vase with glass inner vase and hammered silver pill box with plant decor.No longer availableDim. 112,45 g - 800‰ - h 15 & Ø 5,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311GoudaTwee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#514Jef Van Leemputten“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.
A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.No longer availableDim. H: 22-32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#377Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.No longer availableDim. Ø: 7-22 cmEstimate: € 50 / 70