#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70 -
#372Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#350Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#129H. Syhtam“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
#302Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.
A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.No longer availableDim. 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#600Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#296Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220