Other lots in this auction
-
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70 / 100 -
#424Jules ChaponPeriod: 1914 - 2007“Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.
“Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#364Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#564Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120 / 140 -
#399“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
“Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.
A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#255Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100 / 125 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.No longer availableDim. 30 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#60Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 600 / 700

