#82Geert Huyben“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#56Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#88Dominique Alonzo“Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.
"Japanese". A table lamp made of zamak and plastic on a marble base. Depicted a Japanese Geisha with lantern. Signed on the bottom "Alonzo".No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 300 -
#605Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
"Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.No longer availableDim. 63 x 84 cmEstimate: € 350 / 500