#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#230Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.48 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1850 -
#664Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.
An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.No longer availableDim. h 48,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#523Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
#20Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in beige tinten en met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in beige tones and with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#425Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
#461Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225 / 275 -
#562Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 150