Other lots in this auction
-
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0,40 ct. and sapphires with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 800 / 900 -
#669Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374“Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.
"Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 50 / 100 -
#26Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.
A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#10Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 3,0 gEstimate: € 200 / 250 -
#434J. LamperjeeZes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#396Heywood-Wakefield Co.Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.No longer availableDim. H: 81 cmEstimate: € 150 / 250 -
#117Een bronzen olielamp op arduinen voet met bacchantische voorstellingen. Met satijnglazen kap. Met lamp gemonteerd.
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
lot of 4 wooden, antique harp chairs with sculpted detail and original upholstery in a linear decor. (AID3220)No longer availableDim. 88 x 35 x 35 cmEstimate: € 300 / 400

