#365Hermle QuartzEen schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#128A Moreau“L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.
"L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 250 / 350 -
#316Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220 / 280 -
#160Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#542“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#80Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 380 / 450 -
#248Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240