Other lots by Verloop VLB
#752“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
#173Een driedelige doopset van 950‰ zilver. Franse keuren. 1933.
#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50 / 100 -
#266Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#111Een polychroom houten beeld van een ruiter.
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#380Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240