Other lots by Belen
-
#735Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100
Similar lots by type
-
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140 -
#324
“Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44
“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#359Georges Lemmen
“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#289Marten Melsen
“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#379
“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#169Emmanuel Mané Katz
“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24
“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#319
“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Robert BorretPeriod: °1924
“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#774Jean Jacques Gailliard
“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#719
“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#109Charles Counhaye
“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#798
Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#824
Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.
Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#781
Een bronzen beeld van een man in een rots. Chinees werk.
Une statue en bronze d’un homme et un rocher.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#607
Een Japanse Boeddha van gebeeldhouwd hout op vergulde troon.
Un Bouddha en bois sur un trône.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 300 / 340 -
#304L. Vanaerschot
“Stilleven met bierpul, fruit en bloemen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pinte à bière, fruits et fleurs”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171
Groot houten beeld van een pijprokend echtpaar. Afrikaans werk. Chokwe (?), DRC.
Une grande statue en bois d’un couple fumant la pipe. Travail africain. Chokwe (?), RDC.No longer availableDim. H. 116 cmEstimate: € 200 / 260 -
#372Raymond Van Hoeck
“Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
Une paire de petites tables à abattants et un tiroir en acajou.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311
Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#561
Een theepot van Cantonporselein met een decor van personages, bloemen en vogels.
Une théière en porcelaine de Canton, figures , fleurs et oiseaux.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#392
Een lot van vier ingekleurde oude gravures met zichten op Den Haag, Berlijn en Parijs.
Un lot de quatre anciennes gravures, vues sur Berlin, Paris et La Haye.No longer availableDim. 24 x 39,5 cmEstimate: € 40 / 45