Other lots in this auction
-
#617
Een cilindervormige paraplubak van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de chiens Fo.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200/240 -
#750
Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#570
Een Empire meubeltje met twee deuren en een lade in de gordel. Vergulde bronzen versierselen, grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Meuble Empire ouvrant à deux portes et un tiroir en ceinture. Orné de bronzes dorés, tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#481Dubois, Bouffiouix
Een art deco vaas van steengoed met meerkleurig gestileerd decor, Zuid-Amerikaans geïnspireerd. Onderaan gemerkt. Model MA5.
Un vase en grès Art Déco à décor stylisé multicolore, d'inspiration sud-américaine. Marqué en bas. Modèle MA5.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/70 -
#662F. Van Rompaey
“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#15
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.No longer availableDim. 2,17Estimate: € 100/150 -
#441Christofle
Een zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
Une boîte en bois laqué noir avec un couvercle en métal argenté.No longer availableDim. 8 x 22 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#620Franklin Mint
Een lot van twaalf meerkleurig porseleinen theepotjes naar voorbeeld uit het Victoria and Albert Museum. Onderaan gemerkt.
Un lot de douze théières en porcelaine multicolores d'après un exemple du Victoria and Albert Museum. Marquées en bas.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#721
Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. l:Estimate: € 40/50 -
#216Goebel, Germany
Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#693Elios
Een art nouveau vaas van plateel versierd met guirlandes op zwarte achtergrond.
Vase art nouveau en faïence décoré de guirlande sur fond noir.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30/40 -
#741
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32/40