Other lots in this auction
-
#84Karel De Swerts
“Paasbloemen” en “Lelieachtigen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fleurs de Pâques" et "Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 40 cm & 70 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#296
Twee verschillende eikenhouten zeteltjes, bekleed met groen kunstleder.
Deux sièges en chêne différents, recouverts de cuir artificiel vert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#105
Een 18 K witgouden armband bezet met witten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1000/1200 -
#55
Een ring van 18 K geel goud en zilver bezet met een twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en kliene diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt et argent sertie de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de petits diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 450/500 -
#445
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 40/60 -
#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
Un tapis en laine moderne noué à la main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#47Ernest Rancoulet
“Voix célestes”. Een beeld van gepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Voix célestes". Une statue de zamak patiné. Signée.No longer availableDim. h:Estimate: € 200/240 -
#568F. Dierickx
“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#671
Een antiek juwelenkastje van glas en verguld messing.
Coffret à bijoux ancien en verre et laiton doré.No longer availableDim. 24 x 13 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#536
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/100 -
#35
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en en smaragd van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une émeraude de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 550/600 -
#379Van Hoeck
“Bloemenstilleven met koffiepot.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs avec cafetière." Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60/80