Other lots in this auction
-
#140
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne serti sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 380 / 450 -
#154Leon EngelenPeriod: °1943
“Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.
"Les cochons dans l'étable". Huile sur toile. Signée. Et avec livre d'accompagnement signé par l'artiste.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 350 / 450 -
#161
“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
"Jeune femme à l'amour". Statue en bronze patiné d'après l'oeuvre d'Auguste Moreau sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#285Ricci, argentieri in Massandria
Een serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
Série de douze coupes à vin en métal argenté à motif torsadé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#22
Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#638
Een apothekersweegschaal in vitrine.
Une balance de pharmacie en vitrine.No longer availableDim. 39 x 42 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.
Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#255Val Saint-Lambert
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
« Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H:13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984
Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 cm x 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#196
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600 / 800 -
#632Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes.
« Berger avec son troupeau ». Huile sur toile. Signée. Deux petites fissures.No longer availableDim. 65 x 72 cmEstimate: € 100 / 120