Similar lots by type
-
#161
“Geraakt edelhert”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op sokkel van tweesoortig mineraal.
"Cerf élaphe blessé". Sculpture en régule à patine brune sur un socle de deux types de minéraux.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#58
Een gesculpteerd albasten kinderbuste.
Buste d'enfant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#277
Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100/140 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
"Dame à la fleur". Une sculpture en plastique sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#400
Een tweehoofdig beeld van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R. Congo.
Statue bicéphale en bois sculpté. Mangbetu, RD Congo.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
Statue en bois de Marie avec couronne d'argent. Dégât au pouce.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
Un pierrot de bronze sur un piédestal d'albâtre.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 220/240 -
#601
Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#483
“Gestileerde dame” Een modern bronzen beeld. Achteraan gemonogrammeerd ‘MVR’.
"Dame stylisée" Une statue en bronze moderne. Monogrammé 'MVR' au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/150 -
#428
Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60/80 -
#101
“Baadster met ontblootte borst”. Een bronzen erotische voorstelling met wegklappend gewaad in de stijl van het Weens brons.
"Baigneuse aux seins nus". Une représentation érotique en bronze avec une robe pliante dans le style du bronze viennois.No longer availableDim. 13 x 8 x 5 cmEstimate: € 200/240 -
#78
Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
Une tête de Christ en chêne sculpté.No longer availableDim. 50 x 32 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#211
Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.
Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 120/200 -
#418
“Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.
Notre-Dame de Bon Secours. Lot composé de 11 figurines de saints en porcelaine.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#195
Twee fijn gebeeldhouwde heiligenbeelden.
Deux saints finement sculptés.No longer availableDim. h: 41 & 43 cmEstimate: € 100/150 -
#138Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Le faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550/600 -
#497
Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
Une statue de jade en forme de tête de Bouddha.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#143Jean-Ossaye Mombur
“L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.
« L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 850/1000 -
#407
“Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.
"Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.No longer availableDim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#107Andreas Mussner
Een gepolychromeerd houten beeld.
Une statue en bois polychrome.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#411
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#568F. Dierickx
“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#437Paul Sersté
“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
"Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#410
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre africaine en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#257
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un vase et un cendrier en cristal de Bohême taillé et doublé bleu.No longer availableDim. H:8-25cmEstimate: € 40/60 -
#542
Zes diverse gravures door Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits e.a. Met enkele folders.
Six gravures diverses de Fred Bervoets, P. Wouters, Roland De Volder, Raf Coorevits... Avec quelques dépliants.No longer availableDim. 14x17cm32x30cmEstimate: € 60/80 -
#390Delvaux, Bruxelles
Een rood lederen pochette.
Une pochette en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#687
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#134
Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200/240 -
#648Borsalino
Een herenhoed in perfecte staat. Met hoedendoos. Maat 7 1/4.
Chapeau homme en parfait état. Avec boîte à chapeau. Taille 7 1/4.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#546
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60/80 -
#167Mignon
Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200/240 -
#421Noritake, Japan
Een grote sierschotel met meerkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarbord 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.
Un grand plat décoratif à décor multicolore et doré de fleurs et de papillons. Assiette de l’année 1978. Marquée et numérotée 1529/3000.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200/250 -
#631
Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.
Vase rond en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 35/50 -
#37
Twee verschillende grote vazen van geglazuurd Belgisch/ Duits aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Meerdere beschadigingen.
Deux grands vases différents en faïence belge/allemande émaillée, décorés de fleurs en haut relief. Dégâts.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 35/45