#363
Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
#304
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60/100 -
#497Doria
#552
#698
#689
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#481
#573
Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
#422Amsler & Ruthhardt
“Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.
#37
Een bronzen plaquette met de voorstelling van de moord op Willem van Oranje.
#182
“Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.
#665Murano
Een Murano vaas met rood in de massa.
A Murano vase with red in the mass.No longer availableDim. 34 x Ø 14 cmEstimate: € 75/125