Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods”. Een Griekse icoon.

“Moeder Gods”. Een Griekse icoon.

”La Sainte-Mère”. Une icône grecque.
Dim. 26 x 22 cm
SKU: 2105190347.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #347
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #657

    Drie ivoren netsukes van ambachtslui, waaronder een visser met aalscholver. Onderaan gemerkt.

    Trois netsukes en ivoire représentant des artisans, dont un pêcheur avec un cormoran. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 5,5 cm en 5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #642
    Cabier

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée. Quelques restaurations.
    No longer available
    Dim. 59,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 900 / 1100
  • #318
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton. Avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #83

    Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.

    Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #385

    Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.

    Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.
    No longer available
    Dim. 52 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #652

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 377 x 300 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #736

    Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 96 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583

    Een paar Chinese gemberpotten met een blauw en wit vegetaal decor en met lang-levenstekens.

    Une paire de pots à gingembre, décor bleu et blanc de végétaux et symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #392

    “De pijproker” . Olieverf op doek. Gesigneerd A. Vermeulen.

    ”Le fumeur de pipes”. Huile sur toile. Signée A. Vermeulen.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #469
    Carle Vernet

    “Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.

    ”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #643

    Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 60,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #65

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een in markies geslepen robijn van ± 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis taille marquise de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,39 g
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More