#405Een 18 K geelgouden slavenarmband.
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
#172Louis GeensPeriod: 1835 -1906Een lot van zes handgemaakte militaire tekeningen, inkt en/of aquarel op papier, alsook de uitgave “La Garde Civique et ses origines” met 24 prenten naar aquarellen van Louis Geens. Inleidende tekst door G. Wouters. Ed. Auguste Bénard. Luik, 1905. (Sletige kaft)
#661Kubistisch sculptuur. Gemonogrammeerd VT.
#395Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
#617Twee gebeelldhouwde hoofdjes van Afrikaans ivoor.
#363KayserEen metalen sodafles met koolzuurgaspatronen.
#621Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
#152Charles François Daubigny“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 120