Other lots in this auction
-
#290Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 400 / 450 -
#18Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la famille rose.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een kleine gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, versierd met bloemenmarquetterie en met een marmeren blad.
Petite commode en châtaignier de style Louis XV à deux tiroirs, décorée de marqueterie florale et d'un dessus en marbre.No longer availableDim. 84 x 64 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan het hof.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec scènes de cour multicolores.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629“Waterbuffel”. Een gewassen Chinese inkttekening op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
Buffle d'eau. Un dessin en lavis sur papier. Signé. Verre cassée.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Heinrich & Co., SelbEen Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#304Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#478Een vaas van Chinees porselein met een decor van pauwen en pioenen. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine à décor de paons et pivoines. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 70 -
#331Lladro“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45 / 65 -
#517Een gesculpteerd ivoren beeldje. Indisch werk. Op houten sokkel.
Une figurine en ivoire sculpté. Travail indien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300 / 400

