Paire de vases cloisonnés sur laiton à décor de fleurs et d'oiseaux. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60“La Grande Classique de Longines”. Dameshorloge met quartzwerk. Geelgouden kast 18K en verguld metalen armband.
La Grande Classique de Longines. Montre à quartz pour femme. Boîtier en or jaune 18 carats et bracelet en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#569Joseph Leyzen“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
#542Een Engelse lage mahoniehouten boekenkast.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#294Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandsokkeltje in barokke stijl.
Un socle mural en chêne richement sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Een bronzen scheepsbel.
#644Een paar gebeeldhouwd tropisch houten boekensteunen met olifantjes en met geheime vakjes in het boek. Afrikaans werk.
Une paire de serre-livres en bois tropical sculpté avec des éléphants et des compartiments secrets dans le livre. Travail africain.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Een vintage houten meubeltje met roldeurtjes.
#157Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#7Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.
Petit groupe en porcelaine de Saxe polychrome, marque sous la base.No longer availableDim. 18 X 15 cmEstimate: € 40 / 60