#41“Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Twee delen. Eug. de Seyn. Ed. Bieleveld Brussel. Gesigneerde editie.
Dictionnaire historique et géographique des communes belges. Deux volumes. Eug. De Seyn. Ed. Bieleveld Bruxelles. Edition signée.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#33Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#554Een eikenhouten gatelegtafel.
#85Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#582Slavia 631Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
#323Een sober houten schrijfkoffertje.
#390Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#460GabbehEen handgeknoopt Iraans wollen karpet.
#227“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#279Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80