Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.

“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.

Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.
Dim. 27 x 23,5 cm
SKU: 2906210078.
Category: Icoon.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #58

    Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.

    Une icône ancienne représentant un archange.
    No longer available
    Dim. 40 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #700

    Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #130

    Een 18 K geelgouden ring bezet met email en een smaragd van +- 20 ct. Maat 50.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.
    No longer available
    Dim. 1,87 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #19

    “Koppel bij een koets” & “Koppel met hond”. Twee groepjes van meerkleurig Duits porselein.

    Couple en calèche & Couple avec chien. Deux groupes de porcelaine allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #160

    Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.

    Un collier en argent fin de 835 et 925‰.
    No longer available
    Dim. 48,60 g
    Estimate: € 90 / 120
  • #26

    Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.

    Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #335

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #171
    Royal Bonn

    Een aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. b: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 114 x 77 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #376

    Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.

    Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #500

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 370 x 250 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #597
    Emaux de Longwy

    Een meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.

    Un plat sur pied en faïence multicolore à décor de M.P. Chevalier. Marqué en bas. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More