Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75 -
#417Drie verschillende Imari borden.
Trois assiettes Imari différentes.No longer availableDim. 21,21,5 en 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
Couple cubiste. Technique mixte. Porte une signature cyrillique.No longer availableDim. 46 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629M. J. Wené“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Seigneur avec quatre femmes nues. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Niki de Saint PhalleEen blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.
Un flacon de parfum en verre bleu, décoré d'une oeuvre de l'artiste. Dans une boîte.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een dekseldoos van kobaltblauw porselein met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt ‘A.C.F.”
Boîte à couvercle en porcelaine bleu cobalt à décor floral multicolore. Marquée 'A.C.F.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#401Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
Un lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un oiseau, d'une femme agenouillée, d'un chasseur et de deux coupe-papiers. On ajoute deux ronds de serviette en os (dont un abîmé).No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#264Jan Van der Aa“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180 / 240 -
#142Toulon“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.No longer availableDim. 120 x 67 cmEstimate: € 200 / 220

