Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#112Waning
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#517
“Vrouw met bloemen”. Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoren beeldje op houten sokkel. China, medio XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire finement sculpté et polychrome sur socle en bois. Chine, milieu du 20e siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 460 / 500 -
#24Spinoy
“Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.
Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.No longer availableDim. 34,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#348
Een koffer met bestek van verzilverd metaal (100). Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen. 84-delig plus een pollepel.
Valise avec couverts en métal argenté (100). Motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces plus une louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400 / 600 -
#688
Twee houten speculaasplanken.
Deux planches de spéculoos en bois.No longer availableDim. 69 x 11 & 9 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608
Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux à fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 - 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#15
Een 14 K geelgouden broche in bladvorm 5,83 g en een 18 K geelgouden hoedenspeld 1,77 g bezet met een parel.
Une broche en forme de feuille en or jaune 14K 5,83 g et une épingle à chapeau en or jaune 18K 1,77 g sertie d'une perle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#251
Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
Deux pieds de lampes en porcelaine de Limoges.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#591
Een bestekkoffer van Tilquin met daarin: Wiskemann. 12 dessertlepels en 12 -vorken, 12 grote lepels en 12 dito vorken, 12 vismessen en 12 dito vorken. Reppel. 12 koffielepels. Duits zilver 800/1000. 11 ijslepels. Duits zilver 835/1000, merk Oka. 10 grote messen. Christofle. 12 dessertmessen. We voegen er drie dienschalen aan toe: Silvar, Wiskemann en Christofle.
Un étui à couverts de Tilquin contenant : Wiskemann. 12 cuillères à dessert et 12 fourchettes, 12 grandes cuillères et 12 fourchettes, 12 couteaux à poisson et 12 fourchettes. Reppel. 12 cuillères à café. Argent allemand 800/1000 11 cuillères à glace argent allemand 835/1000, marque Oka 10 grands couteaux Christofle 12 couteaux à dessert On ajoute trois plats de service : Silvar, Wiskemann et Christofle.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#92
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120