Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 350 / 450 -
#229Een porseleinen jardinière op piëdestal met putti in hoogreliëf op een roze gemarmerde achtergrond en met vergulde strikken. Vermoedelijk Italiaans.
#378Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
#439“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#380Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300 / 1500 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,15 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#274Een handgeschilderd miniatuurportret op ivoor.
#509Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300