Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#617Een paar olielampen van Japans aardewerk en koper. De ene met lampenglas, de andere omgezet op elektriciteit. H. 37 cm (voet).
Une paire de lampes à huile en poterie japonaise et cuivre. L'une avec verre de lampe, l'autre convertie à l'électricité. H. 37 cm (pied).No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391W.G. & Co., LimogesEen sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#165Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#304Een stelletje van vijf aardewerken apothekerspotjes, waarbij drie met blauw en wit decor en twee meerkleurig. Apocrief merk van De Drie Klokken onderaan.
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#149Willem“Hollands grachtenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du canal hollandais. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#327Val St. LambertEen paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#529Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#600Ets. Putzeys & Mélot, LiègeEen oude medische weegschaal van witgelakt metaal.
Une vieille balance médicale en métal peint en blanc.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
Un lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un oiseau, d'une femme agenouillée, d'un chasseur et de deux coupe-papiers. On ajoute deux ronds de serviette en os (dont un abîmé).No longer availableDim. h: 9 - 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22“Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.
Couple. Un groupe de biscuit monochrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#359A. Decroos“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een sober mahoniehouten tafeltje met tapse poten en met een lade in de gordel.
Une table sobre en acajou avec des pieds fuselés et un tiroir en ceinture.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 60 / 80

