Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods van Kazan”. Een reproductie van een Russische icoon. Met verzilverde en deels geëmailleerde riza.

“Moeder Gods van Kazan”. Een reproductie van een Russische icoon. Met verzilverde en deels geëmailleerde riza.

”Notre Dame de Kazan”. Une reproduction d’une icône russe. Riza argenté et partiellement émaillé.
Dim. 32 x 28 cm
SKU: 2808180459.
Categories: Icoon, Verzilverd.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #459
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.

    Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #341
    Meriden Britannia Company, Connecticut

    Een vijfdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal in Duitse stijl, versierd met eikels en eikenbladeren. Gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Garniture à café et à thé en métal argenté de style allemand, décor aux glands et aux feuilles de chêne. Avec marque. Sucrier sans couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #113

    “Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.

    “Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #368
    Wiskemann

    Een tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, een broodmandje, twaalf ijslepeltjes, twee groentelepels, zes vorkjes, een vleespriem, een serveerlepel en zeventien bestekleggers.

    Un lot de métal argenté, comprenant une saucière, un panier à pain, douze cuillères à glace, deux cuillères à légumes, six fourchettes, une brochette, une cuillère de service et dix-sept porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

    Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #62

    Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.

    Hochet ancien en argent repoussé à manche en ivoire. Petit dégât. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit passoir à thé et un saupoudroir en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #219

    Een salongarnituur van gebeeldhouwd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een driezitsbank, twee fauteuils, twee stoeltjes en een salontafel met een zwart marmeren blad.

    Un salon en bois sculpté style Louis XV, comprenant un fauteuil trois places, deux fauteuils, deux chaises et une table de salon avec une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #765

    Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.

    Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #669
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    23 Franse en Hollandse kloven van oude horloges in ajourgewerkt en met de hand gegraveerd messing. Nederland en Frankrijk, XVIde en XVIIde eeuw.

    23 platines de montres françaises et hollandaises des XVIe et XVIIe siècles en laiton ajouré et gravé à la main.
    No longer available
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #639

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #256

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #587

    Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.

    Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #339
    Bernard Janssen
    Period: 1899 - 1963

    “Volmolen te Lier” & “De klappeien”. Twee ingekleurde etsen, waarvan het tweede naar een werk van Opsomer.

    ”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.
    No longer available
    Dim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #220

    - Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #768

    Een lot van zes schelpen en twee koralen.

    Un lot de six coquillages et de deux coraux.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #354
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs Franciscaines”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    ”Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More