#163Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 300 -
#431Een kleine bronzen schouwpendule, versierd met porseleinen plaquettes. Met slinger, maar zonder sleutel.
#528Een bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#275Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#32Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.
La Rive de la Lys . Lithographie. Signée par Hebbelinck et numérotée 141/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#327Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.
Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et d'améthystes d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 8,59 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#157Een houten juwelendoosje met in het deksel een handgeschilderd miniatuur op ivoor.
Une boîte à bijoux en bois avec une miniature peinte à la main sur ivoire dans le couvercle.No longer availableDim. 9 x 17 x 15 cmEstimate: € 160 / 200