#505Een ovale serveerschotel van 800‰ zilver. gemerkt van Delheid. 970 gram.
#699Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
#201Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#68Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
Une paire de lanternes métalliques hexagonales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#66Een Engels platenkastje met gevitreerde deur en versierd met inlegwerk.
Un cabinet de disques anglais avec une porte vitrifiée et décoré de marqueterie.No longer availableDim. 97 x 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#25Een 18 k geelgouden ketting met een bolletje.
#195Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
#11Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
#290Een peervormige amethist van 2,40 ct. in gesloten AIG rapport.
#600Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#24Ludo Mariman“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 59 x 51 cmEstimate: € 50 / 60