Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#87“Memento Mori”. Een bronzen beeld naar een werk van Carl Kaubu.
Memento Mori . Une statue en bronze d'après une œuvre de Carl Kaubu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#263Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.
Une défense dans une monture en cuivre en forme de vrilles végétales. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 180 -
#462“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#451“Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
Pêcheur avec garçon . Un okimono en ivoire sculpté. Signé en bas. Première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140 / 200 -
#207Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Papilio Zalmoxis (Congo) & Urania Ripheus (Madagascar).
Deux papillons tropicaux encadrés derrière une vitre: Papilio Zalmoxis (Congo) et Urania Ripheus (Madagascar).No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#466Een 22 K geelgouden munt. 100 Dollars Canada 1978. Elizabeth II. Met certificaat en in originele etui.
Une pièce en or jaune 22 carats. 100 dollars Canada 1978. Elizabeth II. Avec certificat et dans son étui d'origine.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 700 / 800 -
#536Een 14 K geelgouden hanger met 22 K geelgouden munt. Elizabeth II.
Un pendentif en or jaune 14 carats avec une pièce en or jaune 22 carats. Elizabeth II.No longer availableDim. 9,32 gEstimate: € 350 / 450 -
#570Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#508Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#544Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 250 / 300 -
#677Een antiek vaasje van Cantonporselein. Gat gemaakt in de bodem voor montage op elektriciteit.
Un vase antique en porcelaine de Canton. Fond troué pour le montage sur électricité.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60

