Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#283MakkumEen pauwstaartbord met gele rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette à décor à l’eventail avec une bordure jaune. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
Un lampadaire en laiton, la base décorée de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 30 / 40 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.No longer availableDim. h: 54 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#325Een 18 K geelgouden broche bezet met fantasiestenen, een stukje van een armband en een gebroken ring.
Broche en or jaune 18 K sertie de pierres de fantaisie, ainsi qu’un morceau de bracelet et une bague cassée.No longer availableDim. 10,34 gEstimate: € 250 / 350 -
#413Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
Une pierre de savon sculptée par Guan Yin debout.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#252Gerard HermansPeriod: 1901-1978“Kerkinterieur met zicht op de preekstoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Te restaureren.
Intérieur d’église avec vue sur la chaire . Huile sur toile. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676Een paar bronzen kerkkandelaars op driehoekige poten. Eén met elektrische montage.
Paire de bougeoirs d'église en bronze sur pieds triangulaires. Un monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#310Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een smaragd van +- 0,20 ct en vier kleine briljantjes.
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie d’une émeraude de ca 0,20 ct et de quatre petits brillants.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 280 / 350 -
#634André Van den SandePeriod: 1910 - 1996“SCK ‘Den Atoom’ te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
SCK Den Atoom in Mol . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#588Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#248Val St. LambertEen grote vaas van roze kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Un grand vase en cristal rose. Marqué en bas. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120

