Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russich icoon met messingen oklad.

“Moeder Gods van Kazan”. Een Russisch icoon met messingen oklad.

Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec oklad en laiton.
Dim. 22 x 18 cm
SKU: 2505210028.
Category: Icoon.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #49

    Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

    Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #76

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #474

    “Portret”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Chaibi’. Met studie op de verso.

    " Portrait ". Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Chaibi’. Avec croquis au dos.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #32
    Albert Saverys
    Period: 1886-1964

    “Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.

    La Rive de la Lys . Lithographie. Signée par Hebbelinck et numérotée 141/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #337
    Val St. Lambert

    Kleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.

    Petit vase, en partie rouge dans la masse, côtelé. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #615

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #389
    Jan Vanriet
    Period: °1948

    “Park”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 3/5 buiten de plaat.

    Park . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 3/5 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 53 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.

    Un bâton de marche en bois avec une poignée en métal blanc en forme de tête d'éléphant.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #56

    Een gefineerd toilettafeltje met twee vakjes naast een opklapbare spiegel en met een uitschuifbaar blaadje en een lade in de gordel.

    Une coiffeuse en placage avec deux compartiments à côté d'un miroir qui s'ouvre et un plateau coulissant et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #447

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van gegoten plaaster en steengoed. Zonder signatuur.

    Créature post-démoniaque . Une image de plâtre moulé et de grès. Sans signature.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #356

    Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.

    Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 79 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #109

    “De alchemist”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Laat XIXe eeuw.

    L'Alchimiste . Huile sur toile. Sans signature. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More