Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moeder Gods van Kazan”. Een Russich icoon met messingen oklad.

“Moeder Gods van Kazan”. Een Russisch icoon met messingen oklad.

Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec oklad en laiton.
Dim. 22 x 18 cm
SKU: 2505210028.
Category: Icoon.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #49

    Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

    Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #467

    “Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.

    Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Gerard Hermans
    Period: 1901-1978

    “Kerkinterieur met zicht op de preekstoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Te restaureren.

    Intérieur d’église avec vue sur la chaire . Huile sur toile. Signée. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 60 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.

    Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.

    Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #418

    Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.

    Un ancien Bouddha thaïlandais, doré à la feuille d'or.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    E. Van Kerckhoven

    “Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Neerhof . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #384

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal bestaande uit: 11 champagnecoupes, 8 rodewijnglazen, 10 wittewijnglazen, 12 aperitiefglazen en 11 borrelglaasjes. Model Val-St. Lambert met zeshoekige voet.

    Un service de verre en cristal incolore taillé composé de: 11 coupes de champagne, 8 verres à vin rouge, 10 verres à vin blanc, 12 verres à apéritif et 11 verres à liqueur. Modèle Val-St. Lambert avec base hexagonale.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #126

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #516

    Twee 22 K geelgouden penningen van 1000 jaar Oostenrijk. In originele etuis en met certificaat.

    Deux jetons en or jaune 22 carats de 1000 ans d'Autriche. Dans les étuis d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Dim. 30 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #449

    “Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #23

    Een kandelaar van gepolychromeerd zamak, gedragen door een vrouw. Omstreeks 1900.

    Bougeoir en zamak polychrome porté par une femme. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209

    “Préparation à la prière finale”. Een houtgravure in kleur door Salvador Dali uit “La Divine Comédie”. Uitgave door ”Les Heures Claires, Parijs”.

    Préparation à la prière finale . Une gravure sur bois en couleur de Salvador Dali tirée de La Divine Comédie . Editée par Les Heures Claires, Paris.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More