#612W. Van Ryswyck“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
#315Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
#185Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 1,81 gEstimate: € 280 / 350 -
#586Een partij papiergeld uit diverse landen, gebruikte staat. België, Frankrijk, Engeland, Canada, Italië en een gevarieerd aantal Duitse biljetten vanaf einde XIXde eeuw tot en met Notgeld en Reichsmarken.
#124P. Claes“Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
#662Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Sloep op de oever”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Chaloupe au bord de l’eau . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.No longer availableDim. 150 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200 / 250