#602KonicaEen analoog fototoestel met Hexonon zoom en met een extra Osawa MG-lens en een flash. In tasje.
Caméra à photographies analogue avec zoom Hexonon et avec une lentille extra Osawa MG et flash. Dans un sac de Osawa.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
#240Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1,25 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 1,25 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 500 / 600 -
#244Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#628Een grote en een kleine porseleinen jardinière. Chinees werk.
Une grande et une petite jardinière en porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#92“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
#214Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.
Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200