#689Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.
Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#116Een eikenhouten hoekkastje gesculpteerd met glazen elementen in de deur en een lade bovenaan. Met de originele sleutel.
Armoire d'angle en chêne sculpté avec des éléments vitrés dans la porte et un tiroir en haut. Avec la clé d'origine.No longer availableDim. 89 x 108 x 64 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#120Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale robijn van +- 0,75 ct.
#642Een vaasje van Canton porselein. Versierd met vergulde draken op de hals, figuren en vogels op de buik. Scheur van hals tot buik.
Vase en porcelaine de Canton. Décor de dragons dorés sur le col, de personnages et d'oiseaux sur la panse. Fissure du col à la panse.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#649“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#586Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un chemin de table en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 368 x 85 cmEstimate: € 100 / 180