#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#502“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Monogram onduidelijk.
« Abstrait ». Technique mixte sur papier. Monogramme incertain.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214“Schepen bij woelige zee”. Olieverf op paneel naar François Musin. Apocrief gesigneerd
“Navires dans une mer agitée”. Huile sur panneau d'après François Musin. Signature apocryphe.No longer availableDim. 42 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#329Een bordje van meerkleurig porselein, versierd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIXe eeuw.
Assiette en porcelaine multicolore, à décor d'armoiries et de fleurs. Dans l'esprit d'Edmé Samson. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.
Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
“Notre jardin et Johny été 1955.” Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 74 x 73 cmEstimate: € 40 / 50