Other lots in this auction
-
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 161 x 122 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#572Victor UytterschautPeriod: 1847 - 1917“Neerhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Basse cour”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 50 / 100 -
#450Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,22 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,22 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#102Eloy“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#491Een diep bord van Chinees porselein met een vegetaal decor in blauw op imperiaal geel. Onderaan een merk als hommage aan Ming-keizer Hong-Tche in blauw onder glazuur.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine à décor végétal en bleu sur jaune impérial. En bas une marque en hommage à l'empereur Ming Hong-Tche en bleu sous glaçure.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 240 / 280 -
#234Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Lac dans la forêt”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 35 / 45 -
#515Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een lot van vijf borden, waarbij één met een décor à la mouche van B.F.K., twee met een gedrukt blauw op wit Chinees decor, een Chinees bord en een Imari bord.
Lot de cinq assiettes, une à décor à la mouche de B.F.K., deux à décor imprimé bleu sur blanc chinois, une assiette chinoise et une assiette Imari.No longer availableDim. Ø: 21,5 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#513“Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400 / 500 -
#223Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.
Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. h: 40 cm - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.No longer availableEstimate: € 50 / 60


