Similar lots by type
-
#84Leon RiketPeriod: 1876 - 1938
“Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 58 cmEstimate: € 200 / 250 -
#489G. Molière
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#704
“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#609
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220 / 260 -
#784
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Carte ancienne.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#605
Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#391Val St. Lambert
Twee verschillende cilindervazen van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt.
Deux vases cylindriques en cristal incolore et rose taillé. Tout deux portent une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#93Capodimonte
Drie verschillende siervazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Onderaan gemerkt.
Trois vases de décoration différents en faïence polychrome avec décors classiques en relief. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 34n 44 & 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#33
“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beeldjes. Japans werk.
“Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.No longer availableDim. 30 x 20 cm 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97
Een neobarokke putti van zamak. Zichtbare naden.
Un putti de style Baroque en regule. Jointures apparentes.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#334Ridderbosch
“Place Royale Bruxelles”. Gravure door Leizel, ingekleurd.
“Place Royale Bruxelles”. Gravure par Leizel. Colorée à la main.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339Floris Jespers
“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Jef Van Leemputten
“Koets met twee paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Char avec deux chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#195
Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200 / 220 -
#404
“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50