Similar lots by type
-
#84Leon RiketPeriod: 1876 - 1938
“Bloemenstilleven met rozen, klaprozen en andere”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 58 cmEstimate: € 200/250 -
#489G. Molière
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 28 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#142Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 150/200 -
#704
“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“La proue Daniel”. Dessin au crayons sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#597
“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
“Figures”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 2000/2200 -
#170
Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400/1600 -
#115
Een zilveren kopje met ondertasje in etui. Franse keuren, 950‰. Makersmerk van Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.
Une tasse et sous-tasse en argent dans un étui. Poinçons français, 950 ‰. Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.No longer availableDim. 188,5 gramEstimate: € 50/70 -
#133
Een paar siervazen van meerkleurig en verguld Frans porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met verguld koperen monturen.
Deux vases en porcelaine de France polychrome et avec dorures, décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre doré.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 240/360 -
#625
Een gebeeldhouwde eikenhouten console met tussenblad en een lade.
Console en chêne sculpté de style Renaissance à un tiroir et à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#608
Een commode tombeau van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode tombeau en bois laqué noir de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 220/260 -
#464
“Compositie”. Aquarel. Gemonogrammeerd S.B.
”Composition”. Une aquarelle. Porte le monogramme S.B.No longer availableDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#296
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
Une table à allonges en chêne à pieds torsadés.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#569
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360/400 -
#519Panamarenko
“Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.
“Milkyways and Happenings”. Litho en couleurs. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 89 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Verguld bronzen zuiltje met gotische motieven. Binnenin een messingen huls met een uitvouwbaar papieren waaiertje, bovenaan te monteren. XIXde eeuw (slijtage aan papier).
Une colonnette en bronze doré, motifs gothiques. A l'intérieur se trouve un manchon en laiton, et un éventail en papier dépliant à monter vers le haut. XIXième siècle (dégâts au papier).No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 100/120 -
#2
Een reeks van vier met de hand ingekleurde gravures met Franse zeeslagen uit de reeks ‘France maritime’. Begin XIXe eeuw.
Une série de quatre gravures en couleurs peints à la main représentant une bataille navale français - ‘France Maritime’. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 15,5 x 22 cmEstimate: € 40/50