Other lots in this auction
-
#341
“Meisje met mand op het hoofd” & “Vogeltje met bloem”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt van Casades & Porcegama.
"Fille au panier sur la tête" & "Petit oiseau à la fleur". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas par Casades & Porcegama.No longer availableDim. h: 19 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#679
Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
Tapis Afghan noué à la main.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#358
Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.No longer availableDim. Ø: 11, 21 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298
Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.
Une ancienne lampe à huile romaine en faïence d'Afrique du Nord. Anse cassée.No longer availableDim. 12 x 3 cmEstimate: € 50 / 80 -
#382
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Navires". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134
“Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.
"Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 350 / 450 -
#680
Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#395
Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
Un coupé décoratif en verre italien multicolore irisé.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#86
Een bijzettafeltje in de stijl van Boulle met één lade en versierd met verguld bronsbeslag.
Guéridon de style Boulle à un tiroir et orné de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 79 x 59 x 44 cmEstimate: € 140 / 160 -
#255Val Saint-Lambert
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
« Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H:13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.
Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 40 / 60