#357
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35/45 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 900/1000 -
#266
Een reeks van zes stoelen in Chippendalestijl met groen fluwelen zittingen.
#457
Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.
#521Marcel Taton
“Chavalerie”. Twee bronzen paarden.
#105Val Saint-Lambert
Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
#355
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
#176
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
#681
"Chien de chasse". Statuette en bronze doré et patiné sur un socle ovale en marbre.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 35/45 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#403
Une lampe de bureau design en métal noir et verre. Modèle 'Memphis' de Robert Sonneman & George Kovacs.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/150