Similar lots by type
-
#189Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Herfstig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière à l’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420 / 460 -
#409Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222Franz Van Diest“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600 / 800 -
#202Joseph François“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420 / 480 -
#762De BelderPeriod: + 1970Een paar moderne abstracte schilderijen waarvan één getiteld“Optimisme”. Olieverf op doek.
Une paire de tableaux, dont un nommé “Optimisme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#2S. Pinkus“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214“Kunstenaar met entourage in zijn atelier”. Olieverf op doek. Antwerpse school, omstreeks 1700. Herdoekt.
”Artiste et entourage dans son atelier”. Huile sur toile. Ecole anversoise, +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#219“Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.
”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#392“De pijproker” . Olieverf op doek. Gesigneerd A. Vermeulen.
”Le fumeur de pipes”. Huile sur toile. Signée A. Vermeulen.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 55 / 60 -
#92Octavius Thomas ClarkePeriod: 1850 - 1921.“On the river Tarell, Wales”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”On the river Tarell, Wales”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#162“De gevangenen bezoeken, een werk van barmhartigheid”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”La visite aux prisonniers, une oeuvre de miséricorde”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 220 / 300 -
#372F. Schmidt“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#484“Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.
”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.No longer availableDim. 6,5 x 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#422“Landschappen”. Pendanten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage”. Des pendants. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69G. Parmentier“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#760“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400 / 600 -
#354“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#759“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden broches bezet met bloedkoraal en parels. Omstreeks 1900.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350 / 400 -
#376Een mahoniehouten kaarttafeltje met gedraaide poten en een klapblad, bekleed met vilt.
Une table à cartes à pieds torsadés et un abattant. Revêtement en feutre.No longer availableDim. (83 x 40) x 2Estimate: € 80 / 120 -
#593Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.No longer availableDim. h: 41 - 46 cmEstimate: € 120 / 150 -
#625HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500 -
#632François BlommaertsPeriod: °1955“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
”Abstrait”. Un tapis mural. Avec certificat.No longer availableDim. 280 x 150 cmEstimate: € 400 / 600 -
#446Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71Een lot van drie balgcamera’s:- Voigtlander Bessa I- Kodak nr 2A folding hawkey- Agfa Isolette III.Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet:Voigtlander Bessa IKodak n° 2A Folding hawkeyAgfa Isolette III. Tous en état de marche. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#368Val St. LambertEen vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en cristal taillé, vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#474Hilde Van de Walle“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#311Een fraai uitgewerkte olielamp op arduinen voet.
Un lampe à huile ajourée sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#385Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200 / 240

