Other lots in this auction
-
#192
Een gebeeldhouwde eikenhouten trumeau versierd met leeuwenkoppen en getorste zuilen.
Un trumeau en chêne sculpté à décor de têtes de lion et de colonnes torsadées.No longer availableDim. 153 X 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#367
Hurkend meisje. Aardewerken beeldje. Gemonogrammeerd KV en gedateerd 1976.
Fille accroupie. Figurine en faïence. Monogrammée KV et datée 1976.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5
Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
Une alliance et une chevalière en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 120 / 150 -
#318
Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#186
Een Mechelse kast van gebeeldhouwd eikenhout versierd met reliëfs naar David Teniers en met getorste zuiltjes. Vier deuren.
Un cabinet Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. Quatre portes.No longer availableDim. 205 X 150 X 61 cmEstimate: € 200 / 220 -
#161
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 350 / 500 -
#145
Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 280 / 350 -
#297
Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#621
Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
Une paire de grands vases en faïence belge (marqué en bas).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294
Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandsokkeltje in barokke stijl.
Un socle mural en chêne richement sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gaaf.
Un cristal taillé, coloré en rouge dans la masse. Parfait.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#87
Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.
Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150