Similar lots by type
-
#203“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#852“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#182Pierre Joseph Dierckx“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420 / 480 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#222Joseph François“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#859S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#759Van Dalen“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#662Roofthooft“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619Chetan“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400 / 500 -
#214“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#864“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#274Bernard De Bruyn“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#849louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#232Walter Teunink“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#487Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#886“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#3Royal KirkhausEen meerkleurig aardewerken kruikje in de vorm van een man met twee honden. Onderaan gemerkt Staffordshire.
Une cruche en faïence polychrome en forme d’un homme avec deux chiens. Marque Staffordshire en dessous.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#407Columbia Zither SpecialEen zwartgelakte citer. Omstreeks 1900.
Une cithare laquée noir. +- 1900.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#185Pierre PhilippeEen 18 karaats wit gouden horloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une montre en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. bruto: 62,22 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#347Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567“Vogels en pioenen”. Een groep van gesculpteerd speksteen. Chinees werk. Met houten sokkel.
”Oiseaux et pivoines”. Un groupe en pierre de lard sculpté. Travail chinois, socle en bois.No longer availableDim. h: 9,5 + 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#851Desrosier, Limoges“Orleans”. Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc.
”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.No longer availableDim. Ø: 25,5b cmEstimate: € 20 / 30 -
#727Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Een houten antropomorf slot. Bambara (Mali).
Une serrure anthropomorphe. Bambara, Mali.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 150 / 180

