Similar lots by type
-
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260/280 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
Un petit meuble en noyer à trois niveaux.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/50 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550/600 -
#286
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260/300 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#466
Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240/280 -
#555
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#606
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#476
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#296
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500
Other lots in this auction
-
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een London blue topaas van ± 1,25 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze London blue de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1500/1600 -
#307
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#514
Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.
Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.No longer availableDim. 95 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#246
Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.
Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 200 x 135 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#76
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/120 -
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#813
Een kom van blauw en wit Chinees porselein op onderschotel. Bakfout.
Un bol en porcelaine chinoise bleue et blanche, avec sous-plat. Défaut à la cuisson.No longer availableDim. diam: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80/120 -
#812
“Gebouw te Tokio”. Een Japanse houtsnede (harimaze-prent). Vermoedelijk Hiroshige. XIXe eeuw.
”Immeuble à Tokyo”. Une gravure sur bois japonaise. (Image Harimaze).No longer availableDim. 11 x 13,5 cmEstimate: € 80/100 -
#890
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een amethist van ± 5 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste de ± 5 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 150/200