Similar lots by type
-
#172W. H. Simmons“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160 / 180 -
#409M. Morre“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31Estimate: € 20 / 30 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65 / 80 -
#19“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#202“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Porte une signature: Käthe Kolwitz.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#692René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#219Robert BorretPeriod: °1924“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#477Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#749“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#717“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Huit livres divers, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#294Georges Lemmers“Zittende vrouw”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1917.
”Femme assise”. Dessin. Signé et daté 1917.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#842N. Hans“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.
Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#684Mietje Boonen“Twee dames”. Tekening. Gesigneerd.
”Deux dames”. Un dessin. Signé.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 200 / 240 -
#162Juul De Cort“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#862M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#688Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.
Deux cruches chinoises en faïence, dont une à glaçure blanche et l’autre à glaçure bleue, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 22 & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#309“Neerhofscène” en “Zemelziften”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pendants.
”Scène de basse-cour” & “ Tamisage de son”. Huile sur toile. Signées. Pendants.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#407Columbia Zither SpecialEen zwartgelakte citer. Omstreeks 1900.
Une cithare laquée noir. +- 1900.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#381Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue en bois d’un ancêtre. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#187Louis VuittonEen portefeuille met Damier Ebene-motief. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.
”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.No longer availableDim. 11 x 12 cmEstimate: € 250 / 300 -
#448Val St. LambertEen lot bestaande uit drie gekleurde asbakken en een driehoekige groene coupe van geslepen kristal.
Un lot comprenant trois cendriers et une coupe en cristal taillé vert.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#366Villeroy & BochEen aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de croix serti de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 500 / 600

