Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Moederschap”. Een sculptuur van albast op voetstuk. Gesigneerd en gedateerd 1909.
A. Küpper

“Moederschap”. Een sculptuur van albast op voetstuk. Gesigneerd en gedateerd 1909.

“Maternité”. Sculpture en albâtre sur socle. Signée et datée 1909.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2709160177.
Category: albast.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #403

    Twee siervaasjes van gesculpteerd speksteen (waarvan één beschadigd) en twee boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van Indianenhoofden.

    Deux vases décoratifs en pierre de lard sculptée (dont un abîmé) et deux appui-livre en albâtre sculpté en forme de têtes d’indiens.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #460

    Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.

    Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #619

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van Soest.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Porte une signature: Van Soest.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #162
    Eleonore Mertens

    “Dreef te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1905.

    “Drève à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1905.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #368

    Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.

    Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #332
    Willy Vandersteen

    22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.

    22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #231

    Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.

    Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.
    No longer available
    Dim. 285 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #613

    Een klapsecretaire van gefineerd hout in Hollandse stijl met drie laden onderaan.

    Secrétaire à abattant en bois de placage de style hollandais, ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #133
    Hergé

    Zes albums van Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimiles uitgegeven in 1984-1985 van de oorspronkelijke albums uit de jaren dertig). “Le Sceptre d’Ottocar”, ed. 1966. “Au Congo”, ed. 1970 (schade aan rug). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 in het Esperanto.

    Six albums de Tintin: “En Amérique”, “Les Cigares du Pharaon”, “Le Lotus Bleu” (facsimilés édités en 1984-1985 des albums d’origine des années 30). “Le Sceptre d’Ottocar”, éd. 1966. “Au Congo”, éd. 1970 (dos abîmé). “La Krabo kun Oraj Pinciloj”. Ed. 1981 en Espéranto.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #402

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #450
    KPM

    Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.

    Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #502
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 24/100 buiten de plaat.

    “Composition”. Litho. Signée et numérotée 24/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 94 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct. en in markies geslepen saffieren van ± 0,90 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,85 ct et de saphirs taillés en marquise pesant ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 4,80 g
    Estimate: € 1500 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More