Similar lots by type
-
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25/50 -
#702Salvador Dali
“Yin & Yang”. Een seriegrafie op zijde uit de reeks "Alchimie des Philosophes". Genummerd 1908/2000 en gedateerd 1989.
”Yin & Yang”. Une sérigraphie sur soie de la série “Alchimie des Philosophes”. Numérotée 1908/2000 et datée 1989.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#824
Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.
Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#32
“Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.
”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#422Marc Chagall
“Gezin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Famille”. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 9/30 hors planche et signée.No longer availableDim. 15 x 8,5 cmEstimate: € 100/140 -
#654Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/220 -
#22Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25/35 -
#814
“Erotische voorstelling”. Ets. Gemonogrammeerd buiten de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Représentation érotique”. Une eau-forte. Monogramme hors planche et attribuée à Félicien Rops.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#382
“Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.
”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#884Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#772
“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#172W. H. Simmons
“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160/180 -
#804Walter Swennen
Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 35/40 -
#762Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#839Floris Jespers
“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50/80 -
#764Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985
“Benjamin”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 425/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Benjamin”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et datée 425/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180/240 -
#669
Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#742
“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40/60 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65/80 -
#704
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 100/120 -
#42
“Menu”. Ets. Gemonogrammeerd in de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Menu”. Une eau-forte. Monogramme dans la planche et attribué à Felicien Rops.No longer availableDim. 19 x 11 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#847
Een Chinese houten doos.
Une boîte en bois chinoise.No longer availableDim. 39 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#5Remontoir Ancre
Een zilveren zakhorloge met familieinsigne. Met tinnen staandertje.
Montre de gousset en argent aux initiales familiales. Sur un petit socle en étain.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#166
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#333Fontinelle
“Twee honden”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd.
”Deux chiens”. Un groupe en crackleware blanc. Signé.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#406
Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.No longer availableDim. 98 x 50 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#179Jacques Van GingelenPeriod: 1801 - 1864
“Jongen bij de paardenstal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Garçon auprès des étables”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 41 cmEstimate: € 250/300 -
#201
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400/1600 -
#888
Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#360
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#500
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#256
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#226
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120/200