Other lots by Jespers
-
#339Floris Jespers“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#452Floris Jespers“Erotische scène met clowns”. Droge naald. Genummerd 2/20 en binnen de plaat gesigneerd.
”Scène érotique avec des clowns”. Une pointe sèche. Numérotée 2/20 et signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#329Floris Jespers“Oud huizen”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Emiel Jespers, zoon van de kunstenaar. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Vieille maison”. Dessin au fusain. Certifié au dos par Emiel Jespers.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Floris Jespers“Heuvels”. Aquarel. Gesigneerd.
”Collines”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 180 / 240 -
#314Floris Jespers“Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.
”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#142Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Bloemenvaas”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#34Floris Jespers“Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.
”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 120
Similar lots by type
-
#730Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#446Henriette Ronner“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#739NoritakeTheeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#657Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#740Val Saint-LambertEen paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#677Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#771Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#523“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#661De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#777Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#710Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#734Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#668Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#295Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#248Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#735Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#720Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#445Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#750Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#773Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#723Een kleine sextant, een kompas en een zonnewijzerring. De eerste gemerkt van Stanley te Londen.
Petit sextant, boussole et cadran solaire. Le premier portant la marque Stanley à Londres.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#296Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten
Une table à allonges en chêne à pieds torsadés.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Emovy (?).
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte la signature: Emovy (?).No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#92Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Spelende kinderen in het park”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants jouant au parc”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#416Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#669“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roosenboom.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#316Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#645SwarovskiEen lot vogeltjes van geslepen kristal, bestaande uit een nestje met vier kuikens, een pelikaan, een kiwi, twee eendjes, een duif, een pinguïn en twee kleine vogeltjes.
Lot d’oiseaux en cristal taillé comprenant un nid à quatre poussins, un pélican, un kiwi, un pigeon, un pingouin et deux petits oiseaux.No longer availableDim. h: 1,5 - 4,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Swarovski“Santa Maria”. Een scheepje van geslepen kleurloos kristal op presentatiesokkel. In originele doos.
“Santa maria”. Bateau en cristal taillé incolore sur socle de présentation. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#615Een semainier van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 148 x 100 x 46 cmEstimate: € 180 / 220


