Similar lots by type
-
#962“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100 / 140 -
#629“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#648“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 500 -
#652“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#759“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening op verso: Bouwman.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature au verso: Bouwman.No longer availableDim. 57 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#65Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#222“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#25Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60 / 100 -
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#954“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750 / 850 -
#654Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#639“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#634“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#992Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1004“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#974“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#212“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#840Een lot brons, bestaande uit een ketel met een reliëfdecor en een kerkbel. We voegen er een antropomorfe aquamanile aan toe met opschrift “Deus et Lumen MDLXXV”.
Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#68Een krantenstaander van witgepatineerd gietijzer.
Porte journaux en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1081“Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.
“Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Bernard CharoyPeriod: °1931“Meisje”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
“ Fillette”. Lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 140 -
#1069Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#632“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een monogram P.O.
“Composition abstraite”. Techniques mélangées sur panneau. Porte un monogramme P.O.No longer availableDim. 72 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#240ChopardEen platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Montre de dame en platine au bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 27 gEstimate: € 1300 / 1600 -
#560Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen, één met hanger van jade.
Deux colliers sertis de pierres fines dont un au pendentif en jade.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#44Een handgeschilderd damesportret op porselein. Gesigneerd en gedateerd 1885.
Portrait de dame peint à la main sur porcelaine. Signé et daté 1885.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#939Een kopje met onderbordje en drie andere bordjes van blauw en wit Chinees porselein, waarbij er twee een paar vormen. Tijdperk Qianlong.
Tasse et soucoupe et trois petites assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux formant une paire. Epoque Qianlong.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. Naar een model van Chopard.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct d’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#1059Een Madonna met kind en twee voorstellingen van een Heilige met kind. Meerkleurig biscuit.
Vierge à l’Enfant et deux statuettes de saints tenant l’Enfant Jésus. Biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 70

