Similar lots by type
-
#272“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#332Mihele Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#774‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22 / 26 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#357Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#274Dumont“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#744Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Un lot de livres de contes: “De sprookjes van Grimm, illustrations par Anton Piek” et “Er was eens - Uit de grote Sprookjesschat” par Marian Hesper-Sint. Nous ajoutons une bande-dessinée de Pinochio de Walt Disney.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#521Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
Un bol chantant en cuivre sur un socle en bois rouge patine dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#743Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.
Un pot à gingembre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de plantes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#102Maurice FelbierPeriod: 1903-1991“Stokrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Rose trémière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 99 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#480“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#508Palais RoyalEen klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.
Une pendule avec socle , décoration florale.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 35 / 50 -
#257Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.
Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Pastoor en misdienaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Curé et acolyte”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 89 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#663Een driedelig kaststel van Portugees majolica, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen, versierd met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en majolique du Portugal, comprenant un vase à couvercle et deux vases à col, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#876Een mahoniehouten bridgetafel met klapblad.
Une table de bridge en acajou avec tablette amovible.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#573Een vol messingen koro op drie pootjes, het geheel versierd met duiven en vogels in reliëf. Onderaan gemerkt. Op gebeeldhouwd hardhouten sokkel. Chinees werk, omstreeks 1900.
Un koro en laiton plein sur trois pattes, l’ensemble décoré de raisins et d’oiseaux en relief. Marque à la base. Sur socle en bois dur sculpté. Travail chinois, +- 1900.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 460 / 480 -
#353Een paar coupes van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25

