Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”
Hector Depraet

“Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

“Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
Dim. 23 x 18cm
SKU: 1804230049.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #49
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #209
    Wilhelmus Van Der Salm
    Period: 1918-1985

    “Soir sur le Lac”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Van Der Salm”.

    Soir sur le Lac. A painting, oil on panel. Signed "Van Der Salm".
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162
    Charles Houben
    Period: 1871-1931

    “Belgisch kamp in wulveringhem, 1917.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1917. Door de ‘Section Artistique’ van het Belgische leger.

    “Belgian camp in Wulveringhem, 1917.” Oil on canvas. Signed, dated 1917. By the 'Section Artistique' of the Belgian army.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #412
    Rémy De Pillecijn

    “De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.

    "The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #112
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd H.J. Pauwels”.

    "Winter village view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom “H. J. Pauwels”.
    No longer available
    Dim. 59 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #482
    Wilhelm Mechnig

    “Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.

    "Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #219
    Johan Messely
    Period: °1927

    “Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.

    "Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #159
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.

    “View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #199
    H Deckers

    “Bloemenstilleven met viooltjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Flower Still Life with Pansies”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #374

    “Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.

    "Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #262
    Gabriel De Pauw

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “De Pauw”.

    “Landscape with farm”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "De Pauw".
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #179
    Meullenaer

    “Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Port view of Antwerp”. A painting oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    “Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.

    "Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #492
    H. Uyttersprot

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #419
    Dominique Van Osta
    Period: 1959

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.

    “Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 78 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #164
    Gérard Roosen
    Period: Leueven 1869 - 1935

    “Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.

    “Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #184
    Jules Raiot

    “Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    “Kempen landscape with cyclist”. A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #212
    J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

    “Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

    "Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #193

    Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.

    A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #674

    Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.

    A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.
    No longer available
    Dim. 51 x 55 x 45 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #554

    Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.

    Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 8 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #388

    Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.

    A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23

    Een geglazuurd aardewerken bierpul met tinnen deksel en handvat. Gedecoreerd met blauw geglazuurde ruiten.

    A glazed earthenware beer mug with pewter lid and handle. Decorated with blue glazed windows.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #663

    Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.

    A Chinese porcelain jug, "Kendi", decorated with dragon decoration.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #236

    Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.

    Queen Anne armchair by provenance Axel Vervoordt with custom cover.
    No longer available
    Dim. H: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #79
    Amedée Leynen

    “L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.

    “L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.
    No longer available
    Dim. 30 x 52cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131
    Val Saint Lambert.

    Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.

    An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #586

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #477
    Hattakitkosol Somchai
    Period: 1934-2000

    “Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.

    Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #294
    Pablo Picasso

    “Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.

    “Stylized face”. An etching on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More