Other lots in this auction
-
#352
Een reeks van zes lage glaasjes en zes fluitglazen van rood glas met verguld decor.
Suite de six verres bas et six flûtes en verre rouge à décor doré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#260
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 180/250 -
#812L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#334Al. De Dobbelaer
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24/06/81. Klein gaatje links bovenaan.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée et datée 24/6/81. Petit trou vers le haut.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een uniform van het tweede regiment Wielrijders. 1954. Bijgevoegd twee uitgaven ivm met de Karabiniers - Wielrijders en een Nederlandstalige en Franstalige uitgave mbt. de Zwarte Duivels.
Uniforme de deuxième régiment des Cyclistes, 1954. Nous ajoutons deux éditions concernant les carabiniers-cyclistes et une édition en Néerlandais et en Français concernant les Diables Noirs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#148Albini - Braendlin
Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#297Capodimonte
“Koppel”. Een beeld van polychroom biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
“Couple”. Statuette en biscuit polychrome d’après un projet de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#464Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907 - Antwerpen 1992
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#389
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80/120 -
#287
“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#624
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische burgerwacht.
Shako d’officier de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120