Similar lots by type
-
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#1083Hoover
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#269Huysmans
“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#589Ch. Vandamme
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#1081La Sommelière
Een grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120/180 -
#212
“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180/240 -
#622Pol. Lombard
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50/80 -
#594
“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#627
“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100/120 -
#972
“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#752J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#599
“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953
“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360 -
#556
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#898Stein
Vier bierpullen van bruin steengoed met tinnen deksels. Eén met wapenschild “Siegerland-Wittgenstein”, gemerkt K. Lerchen (H. 20 cm). Eén met kobaltblauwe randen en een jagersfamilie met tekst “Gute Waid, Jägers Freud” (H. 28 cm), modern merk van Gerz. Eén met herbergscène (H 26 cm), gemerkt Gerz (1949-1990). Eén met jachtscène (H. 22 cm), gemerkt Original Lerchen.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#835
Een eikenhouten vitrinekastje.
Petite vitrine en chêne.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#928
Een oude testset voor opticiens met lenzen en testbril. Compleet.
Ancien set de métrage pour opticiens contenant de nombreux lentilles et une paire de lunettes. Complet.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180/240 -
#926
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 180/240 -
#655Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#353
Een dienblad van mahoniehout met messingen monturen.
Plateau en acajou aux montures en laiton.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60/80 -
#313
“Hinde.” Een beeldje van zamak op marmeren voet.
“Une biche”. Statuette en régule sur base en marbre.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40/50 -
#382
“Prise de la Bastille”. Ingekleurde ets. Ed. J. Chereau, Paris.
“Prise de la Bastille”. Eau-forte colorée. Ed. J. Chereau, Paris.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#102
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nu vue du dos”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 59 x 95 cmEstimate: € 120/200 -
#332
Een oude gravure naar Rubens en een tweede naar M. De Vos van H. Liefrinck.
Ancienne gravure d’après Rubens et une deuxième par H. Liefrinck d’après M. De Vos.No longer availableEstimate: € 40/60