Other lots in this auction
-
#332
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#235
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 600/800 -
#379
Twee verschillende vlaggenstokken, bovenaan getooid met een leeuw.
Deux différentes hampes, se terminant en lion.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 120/200 -
#152Raymond Van HoeckPeriod: 1922-1992
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#312
Een paar gebeeldhouwde Bretoense armstoelen, versierd met gesulpteerde taferelen in de rug, drakenkoppen aan de armleuningen en met spijltjes.
Paire de chaises bretonnes en chêne sculpté décorées de personnages, de têtes de dragons et de toupies.No longer availableDim. 123 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#28Limoges, France
Een lot meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit een langwerpige schotel, een kopje op schoteltje, een hoornvaasje en een dekselvaas met Imari-decor.
Lot de porcelaines de Limoges polychromes comprenant un plat allongé, une tasse et soucoupe, un vase cornet et un vase couvert à décor Imari.No longer availableDim. h: 35 & l: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#638
Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120/200 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#479Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps
Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#227
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#250
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een centrale briljant van +- 0,51 ct. GVS 2.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un diamant central de + - 0,51 ct. GVS 2.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1200/1400