Similar lots by type
-
#242“Lezing bij fakkel met vanitas.” Olieverf op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
"Lecture avec la lumière d’une torche avec Vanitas." Peinture à l'huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#192E. Hirtz“Stilleven met haas, fazant en asperges.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1884.
"Nature morte au lièvre, faisan et asperges." Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1884.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#582Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Moeder met kind”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Mère à l'enfant", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h38,5cm x 51cmEstimate: € 50 / 80 -
#135Henri Schouten“Ezel in de stal met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Âne dans l'étable avec des poulets." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 67 cmEstimate: € 600 / 800 -
#482B. LongTwee kubistische composities. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee pendants.
Deux compositions cubistes. Huile sur toile. Signées. Deux pendentifs.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 350 -
#479“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#374Todor Toby Trendev“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549K. Blomme“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#569Vincent Chenet“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#199J. Brouwers“Bloemstilleven met vazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte de fleurs aux vases". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#204Paul MathieuPeriod: 1872-1932“Rivieroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1908.
« Au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1908.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 300 / 400 -
#209Adolphe DillensPeriod: 1821 - 1877“Het beslaan van het paard.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ferrer le cheval." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450 / 550 -
#94Joz. De SwertsPeriod: 1890-1939“Portret van Jules De Swerts (broer van).” Olieverf op doek. Toegeschreven wegens provenance.
"Portrait de Jules De Swerts (frère de)." Huile sur toile. Attribué en raison de la provenance.No longer availableDim. 123 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#214Cor Van Reken“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224T. Mullerts“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Jules De CortPeriod: 1918-1999“Stilleven met appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
"L'auditoire." Huile sur toile sur panneau.No longer availableDim. 29,5 x 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#189“Het kaartspel.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Le jeu de cartes." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#184“Gevecht in de herberg.” Olieverf op doek. 18de eeuws werk, herdoekt.
"Bataille dans l'auberge." Huile sur toile. Travail du 18ème siècle, retoilée.No longer availableDim. 86 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120 / 200 -
#181Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#207Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#401Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#22Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Afrikaans tafereel”, ets, gesigneerd, circa 1939.
« Scène africaine », gravure, signée, vers 1939.No longer availableDim. h14,5 x b10,5cmEstimate: € 55 / 65 -
#525Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met met briljantjes. We voegen er een driekleurige ring aan toe.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants. On y ajoute un anneau tricolore.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 150 -
#277Een bonbonnière in twee delen van geslepen kleurloos kristal.
Une bonbonnière en deux parties de cristal incolore taillé.No longer availableDim. h 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50 / 70 -
#463Militair Katana Samoerai zwaard, type 95 NCO, Japan WOII, kopie.
Épée militaire Katana Samurai, type 95 NCO, Japon WWII, copie.No longer availableDim. L: 96 cmEstimate: € 290 / 310 -
#527“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
Panthère courant. Une sculpture moderne avec des fragments de verre noir sur plâtre (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180 / 220 -
#114Egide Van der Paal“Begijnhof te Lier”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Béguinage de Lierre. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1951.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 35 / 45 -
#5Vijf verschillende 18 karaats geelgouden ringen waarvan één bezet met half edelstenen.
Cinq bagues différentes en or jaune 18 carats dont une sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#186Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.No longer availableDim. 195x62x200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#385Beeld van een driemaster, genummerd 116, Art Deco.
Statue d'un trois-mâts, numéroté 116, Art Déco.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een lot van twee Japans porseleinen potjes. Rood gekleurd met vergulde details en met illustraties en gedragen door figuren. Het kleinere met deksel en onderdeksel. Een merk onderaan, omstreeks 1900.
Lot de deux pots en porcelaine du Japon. De couleur rouge avec des détails dorés et avec des illustrations et porté par des personnages. Le plus petit avec couvercle et couvercle inférieur. Marque sous la base, vers 1900.No longer availableDim. h 14,5 & 15 cmEstimate: € 80 / 120

