Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.
Dim. h 30 cm
SKU: 2501220051.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #51
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #45

    “Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.

    “Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #547

    Vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #361

    Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.

    Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #569

    Een designvaas van rood Muranoglas.

    Vase design en verre de Murano rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #338

    Een paar Italiaans glazen presse-papiers.

    Une paire de presse-papiers en verre italien.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #548

    Een vaas van groen glas.

    Un vase de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #55

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #337

    Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.

    Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #308

    Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.

    Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø:40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #473

    Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #385

    Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.

    Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110

Other lots in this auction

  • #22
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.

    “Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #696

    Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.

    Table basse ronde avec quatre tiroirs dans la ceinture. Chêne.
    No longer available
    Dim. Ø 124 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #41

    Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.

    Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een lot van drie stuks mechanisch speelgoed, bestaande uit een aapje met cymbalen, een opwindbaar racewagentje en een trommelende panda.

    Lot de trois jouets mécaniques, composé d'un singe avec des cymbales, d'une voiture de course à remonter et d'un panda qui tambourine.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm - 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #614
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Binnenschip aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    “Péniche à quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 97 x 146 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #597

    Een paar Nanking porseleinen balustervazen met decor van een veldslag. Eén restauratie aan de rand.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Nankin avec une scène de bataille. Une restauration sur le bord.
    No longer available
    Dim. H 34,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #609
    J. De Meyer

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.

    Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #474

    “Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.

    « Nu constructiviste » Pastel sur papier. École russe.
    No longer available
    Dim. 39 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #314

    Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.

    Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt. Kaschmar.

    Un tapis persan noué à la main. Kaschmar.
    No longer available
    Dim. 345 x 246 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #489
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.

    “Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.
    No longer available
    Dim. 50 x 64 cm
    Estimate: € 320 / 380
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More