Other lots in this auction
-
#449Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#220Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#170Een 18 K geelgouden ring in de vorm van panters bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct en forme de panthères sertie de diamants d'un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 300 / 400 -
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
Meuble d'appoint en placage style Régence.No longer availableDim. h:73 cmEstimate: € 35 / 45 -
#160Een 18 K wit en geelgouden halssnoer met bijpassende armband. Gemerkt Fope.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec bracelet assorti. Marqué Fope.No longer availableDim. 63,10 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#435“Abstract”. Oliebverf op doek. Zonder signatuur.
“Abstrait”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 150 / 250 -
#560Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,40 ct. FVVS1. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,40 ct. FVVS1. et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#369R. Beutels“Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#578Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 125 cmEstimate: € 40 / 60

