#222J. A. Mensink“Zicht op Slot Bentheim”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du château de Bentheim”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#524Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
#356Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#407Een Perzische dolk met schede.
#10Een paar fijne 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens één pareltje.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400 / 1700 -
#54L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60