Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Mooi art nouveau klokje.

Mooi art nouveau klokje.

Belle horloge Art Nouveau.
Dim. H. 34 cm
SKU: 2501220077.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 150 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #677

    Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.

    Un chandelier en laiton antique. Avec bougie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een Perzische dolk met schede.

    Un poignard persan. Avec fourreau.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #184

    Een serie van twaalf oesterschaaltjes in schelpvorm. Chinees porselein met een famille verte decor van bloementuilen. Enkele kleine randschilfers.

    Suite de douze petits plats à huîtres de forme coquille. Porelaine de Chine avec décor famille verte aux bouquets de fleurs. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Dim. Ø ca 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #221

    “Liggende vrouw”. Een gepatineerd bronzen beeld in art deco-stijl naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    Femme allongée. Statue en bronze patiné de style Art Déco d'après une oeuvre d'Agathon Léonard. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Van Hoecke

    “Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.

    “Port de pêche”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 44 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #638

    Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.

    Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #122
    Henry Schouten

    “Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.

    “Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 145 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #157

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.

    Cheval sur une clôture. Statue en bronze patiné d'après une oeuvre de P.J. Mene.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #242
    M. Sannen

    “Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.

    “Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée et datée '57.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #434
    Hiroshige en Kunisada

    “Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.

    “Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.

    Tête ancienne en terre cuite. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59
    Maurice Hagemans
    Period: 1852 - 1917

    “Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.

    “Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More