#786
Een grote canapé van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
#745
Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.
#882
Een beeld en een masker van gesculpteerd hout. Centraal Afrika.
Une statue et un masque en bois sculpté. Afrique Centrale.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 120/180 -
#488
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#18
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
#859
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
#453
Quatre statues miniature en porcelaine polychrome, comprenant quatre petites dames et un petit monsieur.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 20/25 -
#16
Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
#288John Warminck
Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
#595
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40/60 -
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50