Other lots in this auction
-
#272
“Stara Praha”. Schilderij op paneel. Gesigneerd.
Stara Praha. Peinture sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 cm x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#523
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Saint Joseph avec l'enfant Jésus. Un groupe en terre cuite, du monastère de Stad Gods à Hilversum.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/150 -
#27
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Deux tailles différentes, une en cristal bleu et une en cristal rouge.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 100/120 -
#557
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Trois tasses et cinq soucoupes diverses en porcelaine de Chine. Une petite tasse et soucoupe à décor Imari. Deux plus grandes à décor famille rose et deux soucoupes bleues et blanches à décors Kangxi. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#480
Een 18 K geelgouden flexibele armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 8,59 ct. Een model van Roberto Demeglio.
Un bracelet souple en or jaune 18 ct serti de diamants d'un poids total de +- 8,59 ct Un modèle de Roberto Demeglio.No longer availableDim. 13,95 gEstimate: € 1600/1800 -
#206
Een verlengbare tafel met tapse poten.
Une table extensible avec des pieds fuselés.No longer availableDim. 77 x 220 x 105 cmEstimate: € 200/300 -
#265Maria Innocentia Hummel
“Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.
"Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/100 -
#125
“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Poisson". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100/120 -
#435
Een Davenport secretaire.
Un secrétaire Davenport.No longer availableDim. 58 x 59 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#479
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#47
“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#403
Een design bureaulamp van zwart metaal en glas. Model ‘Memphis’ door Robert Sonneman & George Kovacs.
Une lampe de bureau design en métal noir et verre. Modèle 'Memphis' de Robert Sonneman & George Kovacs.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/150