Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Musciserende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.

“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.

“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.
Dim. h: 39 cm
SKU: 2405160258.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #157

    Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.

    Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #678

    Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

    Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #203
    Avi Kenan

    “Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #610
    Nina Ricci

    “L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.

    “L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #283

    “Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.

    “Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #213
    Vassily Yacovlevitch Gratchev
    Period: 1831 - 1905

    “Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.

    “Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #247
    Bouret

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1
    Léon Bureau

    “Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.

    “Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #335
    Genny, Fleur de Rose en Fath

    Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.

    Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #310
    Oscar de la Renta

    Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.

    Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #378

    Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.

    Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #305
    Christian Dior Dune

    Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.

    Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #419

    Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.

    Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #207
    Spilliaert

    Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #300
    Yves Saint Laurent

    Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.

    Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #143

    “Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.

    “Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235
    Giorgio Beverly Hills

    “Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.

    “Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #537

    Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.

    Masque en bois sculpté rehaussé de coquilles. Dan, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #277

    Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.

    Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #590
    Chantal Thomass

    Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.

    Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #350
    Cabotine Pastel en Grès

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #193
    P.F. Choppin

    “Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #605
    Ralph Lauren

    “Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.

    “Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60

Other lots in this auction

  • #463

    Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes.

    Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een Chinese gemberpot van famille rose porselein met een meerkleurig decor van bloemen in jardinières en Chinese tekens. XIXe eeuw.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de style famille rose de jardinières fleuries et de calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Dertien tinnen maatbekers van diverse grootten, gaande van 1 centiliter tot 1 liter, vaak met talrijke ijkstempels. XIXde eeuw, diverse merken. Enige slijtage.

    Treize mesures en étain de différentes tailles, d’un centilitre à un litre. Nombreux poinçons de contrôle. XIXe siècle, différentes marques. Des usures.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #682

    Een lot van vijf oude Congolese speren en twee sikkels.

    Lot de cinq lances congolaises anciennes et deux haches.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #425

    Een staande klok in een gesculpteerd eikenhouten kast met een geelkoperen werk. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté à mouvement en laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #167

    Een korfje van Faience de Sceaux versierd met bloemen. 1747 - 1794.

    Corbeille en faïence de Sceaux à décor de fleurs. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #117

    Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een bord, een een sierdoos op voet met koperen monturen en een meisje met papegaai.

    Lot de trois pièces en porcelaine: une assiette, un milieu de table couvert et une statuette d’une fille au perroquet.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Een grote cachepot van meerkleurig Belgisch aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf.

    Grand cache-pot en faïence belge polychrome décoré de fleurs en relief. Deux anses en forme de branches.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #761

    Een Afrikaans beeld van brons.

    Sculpture africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #613

    Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.

    Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #768

    Een groot lot tin, gun metal, verzilverd metaal e.d. bestaan de uit schotels, kannen, bekers, bestek, een kandelaar enz. Grotendeels XIXde eeuw.

    Grand lot d’étains, gun metal, métal argenté e.a. comprenant des plats, des verseuses, des chopes, des couverts, un candélabre etc. En grande partie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More