Other lots in this auction
-
#487Vijf verschillende borden van Chinees porselein met Imaridecors. Tijdperk Qianlong. Lichte randschade.
Cinq assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Rik Schaefels“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. On joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140 / 160 -
#282M. Sannen“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée '52.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#287Val Saint LambertEen getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.
Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#645Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571Een reeks van tien kristallen glazen met groene kelk en kleurloze voet. We voegen er twee andere glazen met geslepen groene kelk aan toe.
Ensemble de dix verres en cristal avec calice vert et base transparente. Nous ajoutons deux autres verres avec calice vert taillé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#276Een kleine eikenhouten kofferbank.
Un petit tronc en chêne.No longer availableDim. 92 x 91 x 40 cm -
#471Vijf kopjes met ondertasjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vissen en met capucineglazuur op de buitenkant.
Cinq tasses avec soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.No longer availableDim. Ø: 8,5 & 13 cmEstimate: € 150 / 180 -
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#31Reliekdoosje met gebedsblokje. Gedreven rood koper. Ladakh.
Boîte reliquaire avec cube de prière. Cuivre rouge chassé. Ladakh.No longer availableDim. 7 x 6,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#264T. Smeele“Pony”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘78.
“Poney”. Huile sur toile. Signée et datée '78.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120

