Other lots in this auction
-
#483Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350 / 500 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#66Een zwartgelakt houten violontafeltje met kantelbaar blad, versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Une table violon en bois laqué noir à plateau basculant, ornée d'un décor floral peint à la main.No longer availableDim. 74 x 75 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227Een neobarokke Sint-Jozef met Kind van gebeeldhouwd lindehout (palmtak manco) en een dito, kleinere Madonna met kind (hoofd hersteld). Omstreeks 1900.
Un Saint Joseph à l'Enfant néo-baroque en bois de tilleul sculpté (branche de palmier manquante) et une plus petite Vierge à l'Enfant semblable (tête restaurée). Vers 1900.No longer availableDim. h: 39 en 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#496Indo BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
Lot de poterie des 18e et 19e siècles. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 25 cm - 5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#299Frans Steens“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
"Tijl et Nele à cheval". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 60 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#507MimosaEen art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.
Un vase art déco en verre de Scailmont, Manage. D'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#197AlpacaEen uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#464“Collage in zwarte kader.” Draagt monogram THR.
"Collage dans un cadre noir." Porte un monogramme THR.No longer availableDim. 21 x 21 (50 x 50) cmEstimate: € 180 / 220 -
#75Val Saint-LambertDrie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.
Trois petits vases en cristal taillé. Partiellement coloré en vert dans la masse. Marqué en bas, sauf le vase carré.No longer availableDim. H. 25 en 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#160Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un solitaire de 0,60 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 800 / 900



